Witam!

Bardzo dobrze że trafiłeś na moją stronkę.

Po trochu serwis się rozbudowuje, co będzie jutro, za miesiąc, za rok, któż to wie, ale na dzień dzisiejszy jest to co widzisz.
Dla niektórych to jest mało, a nawet bardzo mało, ale jak dla mnie jest to już coś, coś co miało się urodzić o kilka lat wcześniej, ale już jest.

Strona tworzona jest na bieżąco, tzn. po sugestiach wielu znajomych-użytkowników, więc mam nadzieję że ten kierunek jest odpowiedni przy tej wielkości serwisu.
Co do sugestii znajomych, podziękowania dla pierwszego testera-użytkownika mojej strony, Pan Tadeusz O., chwała mu za to.
Byłbym zapomniał o mojej małżonce, dzięki Jej sugestiom też format strony w jakiś sposób został zmieniony lub poprawiony, co do chwały za to, też jest teraz.

Jest tutaj kilka małych aplikacji-programów, przeznaczonych dla różnych odbiorców-użytkowników, zobacz zresztą sam - [ZRZUT].
Same programy służą tylko rozeznaniu się w temacie mojej twórczości, aczkolwiek wszystkich aplikacji nie zamieściłem, związane jest to z zabezpieczeniami i bezpieczeństwem.

Jestem człowiekiem otwartym na różne eksperymenty, jak by nie było w temacie moich zainteresowań, wszelkie sugestie i pytania - [KONTAKT].

W dniu 2009-10-01 założyłem firmę o dźwięcznej nazwie: VISAGE Automatics, zajmującą się szeroko pojętą automatyką, więc od tej pory wiele będzie się działo w moim życiu.


koval'S - Palewicz Adam